Про нас

Коли довкола багато людей стверджують, що вони “в процесі вивчення іноземної мови ” та ніяк “не довчать”, бо не можуть побороти мовний бар’єр – у нас з’являється 1000 і один аргумент, що насправді все набагато простіше, коли з’являється справжній інтерес до мови. Саме тоді, ви як губка,починаєте поглинати інформацію і хотіти знати більше.

Кожна людина індивідуальна і підхід до неї повинен бути індивідуальний. У нашій студії не існує загального шаблону проведення занять. Викладачі індивідуально формують програму на основі рівня, цілей та побажань учня.
Перед початком вивчення мови викладач дізнається чим займається і цікавиться учень, які теми для нього актуальні, аби процес вивчення іноземної мови проходив легко та з цікавістю.

Наша основна ціль аби Ви вільно спілкувалися іноземною мовою! 

Наша команда

Команда Lets Study – це група професіоналів з високим рівнем кваліфікації та різноплановим досвідом роботи, які прагнуть навчати поза рамками звичної системи, використовуючи найефективніші передові методи. Іноземну мову Вам викладатимуть як і українські спеціалісти, так і носії мови (native speakers in other words).

Окрім високого рівня володіння мовою, наші спеціалісти пройшли відповідну систему підготовки до початку роботи з Вами. Програма підготовки викладачів включала в себе не лише теоретичні знання, а й спеціальні практичні курси для отримання досвіду вирішення типових та нетипових проблем, що можуть виникнути в процесі навчання.

Мета кожного спеціаліста – допомогти Вам досягти бажаного результату в найсприятливіших умовах легко, цікаво та доступно.

Наша команда — це люди, які обожнюють свою роботу та працюють на Ваш результат.

Переваги навчатися з нами

індивідуальна програма навчання,яка складається з урахуванням Ваших побажань,цілей та рівня;
можливість займатися в online та оffline форматі;
графік навчання Ви обираєте самі;
навчання проходить в спеціально обладнаній аудиторії з новітніми медіазасобами;
повне занурення в мовне середовище;
використання найефективніших передових методів