Вузькопрофільна англійська

Вузькопрофільна англійська
Ціна
200 грн/год

Англійська для IT-спеціалістів

IT англійська для програмістів створена для розширення та покращення навичок англійської мови у сфері IT, які відповідають вимогам українських та міжнародних IT компаній. Якщо ти хочеш розширити коло професійних тем і елементи розмовної англійської, сприймати на слух інформацію технічного змісту, оволодіти навичками ефективного листування з колегами, партнерами чи інвесторами, успішно проходити співбесіди в IT компаніях- тоді тобі до нас.

Що ми пропонуємо:
– 80% живого спілкування,необхідного для проведення “нарад”, “skype конференцій”;
– необхідна IT-термінологія для email спілкування і розуміння технічної документації;
– методика навчання побудована на основі потреб ринку IT;
– у прогрмі використовується навчальна література кращих британських видавництв.

Англійська для медиків

Навіщо медикам вивчати англійську мову? Відповідь проста: знання англійської мови дає можливість студентам медичних вузів продовжити навчання за кордоном або пройти стажування за фахом в іноземній клініці, отримати роботу за кордоном. Ось тільки медична англійська передбачає не тільки розвиток загальних мовних навичок, а й вивчення вузькоспеціального лексичного матеріалу і граматичних конструкцій.

Медична англійська дозволить вам повноцінно і вільно спілкуватися з американськими та англійськими колегами та пацієнтами (клієнтами). Вивчати англійську мову для медиків краще завдяки вивченню всіляких сценаріїв спілкування між лікарем і пацієнтом, відпрацювання діалогів на практиці. Курс англійської повинен базуватися на закріпленні лексичного та граматичного матеріалу в рамках програми навчання, яка імітує реальні життєві ситуації.

Медичним працівникам, які вивчають англійську мову, необхідно практикувати мовні навички починаючи від складання історії хвороби, огляду пацієнта, закінчуючи спілкуванням з пацієнтом, призначенням та описом курсу лікування, повідомленням пацієнту поганих чи хороших новин з урахуванням менталітету і способу мислення англомовних громадян зарубіжних держав.

Curriculum is empty

0.00 average base on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Ціна
200 грн/місяць
Учасників
1
Категорії
Теги
CALL
ME
+
Чекаю дзвінка!