Про Нас

Ми не відкриємо Вам Америку, коли скажемо, що англійська мова уже давно стала інтернаціональною. Не знайдеться жодної сфери бізнесу чи, навіть, повсякденного життя, де немає запозичених або ж інтерпретованих англійських слів. Ця мова давно задала початки глобалізації і відкрила доступ до безмежних потоків інформації – фільми, книги, технології – усе стає ближчим, коли ти знаєш English.

Основні  причини вчити англійську з нами?

Коли довкола багато людей стверджують, що вони “в процесі вивчення англійської” та ніяк “не довчать”, бо не можуть побороти мовний бар’єр – у нас з’являється 1000 і один аргумент, що насправді все набагато простіше, коли з’являється справжній інтерес до мови. Саме тоді, ви як губка,починаєте поглинати інформацію і хотіти знати більше.

Ось цим саме займаються наші спеціалісти – вони з легкістю допоможуть вам “захотіти” знати англійську, бо її ж потрібно не завчити, а відчути!

Наша головна ціль на заняттях – це відкрити вам світ живої мови, живого спілкування, а не завчених фраз, які навіть школярам ні на що не годяться.

Студія іноземних мов Let’s Study проводить навчання по спеціально розробленій методиці, яка дозволяє швидко розвинути розмовні навики незалежно від Вашого рівня знань. Це дозволить ВАМ досягти найефективніших результатів за короткий проміжок часу. Ми ГАРАНТУЄМО вам РЕЗУЛЬТАТ, який перевершить Ваші очікування.

Саме поєднання комунікативної методики, що базується на класичній академічній мові, довозить вам ВІЛЬНО Speak English with no fears.

Наша Команда

Команда Lets Study – це група професіоналів з високим рівнем кваліфікації та різноплановим досвідом роботи, які прагнуть навчати поза рамками звичної системи, використовуючи найефективніші передові методи. Іноземну мову Вам викладатимуть як і українські спеціалісти, так і носії мови (native speakers in other words).

Окрім високого рівня володіння англійською мовою , наші спеціалісти пройшли відповідну систему підготовки до початку роботи з Вами. Програма підготовки викладачів включала в себе не лише теоретичні знання, а й спеціальні практичні курси для отримання досвіду вирішення типових та нетипових проблем, що можуть виникнути  в процесі навчання.

Мета кожного спеціаліста – допомогти Вам досягти бажаного результату в найсприятливіших умовах легко, цікаво та доступно.English – це ЛЕГКО!